O nas

LEDove.pl

        W sklepie ledove.pl odnajdą Państwo profesjonalne, nowoczesne oświetlenie LED wyróżniające się oszczędnością energii oraz wyjątkowym designem co sprawia,

że są najlepszą alternatywą dla tradycyjnych źródeł światła.

Proponujemy Państwu najwyższej klasy produkty oświetleniowe, niezwykle wydajne, trwałe, a zarazem łatwe w samodzielnym montażu.

To właśnie nasze oświetlenie diodowe pozwoli dodać charakteru i niepowtarzalnego klimatu każdemu wnętrzu począwszy od lokali użytkowych przez mieszkalne po praktycznie dowolne powierzchnie.

Przedstawiamy niezwykle szeroki zakres rozwiązań oświetlenia ledowego dla bardzo wielu zastosowań. W ofercie ledove.pl znaleźć można między innymi:

Proponowane przez nas źródła światła LED - żarówki i taśmy są produktami starannie wyselekcjonowanymi, o wysokiej trwałości, świadczy o tym fakt, iż na wszystkie produkty udzielamy 24 miesięcznej gwarancji.

Oferujemy nie tylko produkty LED, ale także zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne oraz usługi z zakresu iluminacji świetlnej wybranych detali w domu po profesjonalną instalację oświetlenia LED.

Wykonujemy również indywidualne projekty według pomysłów Klientów, oświetlenie LED stworzone z naszą firmą gwarantuje maksymalne zadowolenie z osiągniętego efektu.

Bezpieczny sklep LEDove.pl

Certyfikat SSL

  Zakupy w Naszym sklepie są w pełni bezpieczne. 

Certyfikat można sprawdzić w przeglądarce, klikając w oknie adresu strony na https://

RapidSSL LEDove.pl

Certyfikat RapidSSL 

RapidSSL LEDove.pl